Účinky a použití

V Německu a jiných evropských zemích je Serrapeptase běžná v léčbě zánětlivých a úrazových otoků. Většina výzkumů této látky má evropský původ.

Enzymy se také používají ke zvýšení účinku antibiotik při léčbě infekce. Italští mikrobiologové říkají, že tvorba biofilmu je jednou s nejrozšířenějších mechanismů bakteriální rezistence a toto je častá příčina neúspěchu léčby infekcí v endoprotézách nebo stentů.

Migréna není jen bolest hlavy. Ti, kteří ji nikdy neměli, to nevědí pochopit. Může trvat několik hodin, ale i několik dní a je spojena s pocity blikajícího světla, s pocity na zvracení, zvracením a dokonce dočasným oslepnutím.

Projevy onemocnění roztroušené sklerózy jsou postupné. Zhoršování těchto příznaků: narušené vidění, řeč, únava, svalová slabost, necitlivost, slabá koordinace pohybů, potíže s chozením. Při tomto onemocnění tělo svým imunitním systémem napadá ochranné myelinové pochvy nervových vláken v míše a mozku a poškozuje jejich.

Co je to astma? 
Jsou to různé podobné plicní onemocnění, které mohou mít různé příčiny. Může ohrožovat život, a proto je třeba ji brát velmi vážně. Farmaceutický průmysl nás přesvědčuje, že příčiny astmatu jsou nejen genetické, ale jsou jí i prach, roztoči, znečištění prostředí a pacient nemá jinou možnost, než stále brát léky.

Proteolytické enzymy účinkují i proti bolesti. Neutralizují zánětlivé mediátory, jako jsou kininy a prostaglandiny, které jinak přímo vyvolávají bolesti na nervových receptorech.

Co je to? V prsou se nacházejí cysty nebo fibrocystické bulky - jsou benigní - ne rakovinné. Charakterizované jsou kulatými boulemi, které jsou volně pohyblivými oproti tkáni prsu. Tytobulky jsou obvykle citlivé na dotek, na rozdíl od rakovinového růstu, kde jsou bulky nepohyblivé a nebolestivé.

Je onemocnění, ked vápník uniká z kostí, tyto se stávají křehké a snadno se mohou zlomit. Může se tomu zabránit a dá se léčit - ale pokud se nic nedělá, osteoporóza pokračuje bezbolestně, pokud se kost nezlomí. Typické jsou zlomeniny kyčle, obratlů a zápěstí. Tyto první 2 vyžadují hospitalizaci a často velké chirurgické výkony.

Angína pectoris, krevní sraženiny, hluboké žilní sraženiny. Co je jejich příčinou? Arterioskleróza jsou vápníkové depozity a ateroskleróza jsou tukové depozity, uložené uvnitř cévních stěn. Tyto zužují průsvit cév a zhoršují prokrvení. Jak to vzniká a co to způsobuje?

Mnoho lidí všech věkových kategorií se účastní různých sportovních aktivitách, což vede ke zvýšenému počtu úrazů. Běžné sportovní zranění zahrnují: modřiny, částečné nebo kompletní svalové trhliny, poranění šlach, záněty šlach, podvrtnutí.

Ulcerózní kolitida - Postihuje konečník a někdy tlusté střevo. Zánět a mnoho malých vředů se rozvíjí uvnitř tlustého střeva, následkem čehož je prudká a krvavý průjem, bolesti a dlouhotrvající únava. Projevy jsou různé, podle toho, kolik tlustého střeva je postiženého.

Jde o velmi časté onemocnění, zapříčiněné škrobovými uhlohydráty a potravinami s vysokým podílem cukru, který se dostává do krve. Tyto podmínky jsou asi u 20% bielejpopulácie. Při nedostatku výživných látek vzniká diabetická neuropatie. Začíná poškozením myelinových pochev nervů na dolní končetině.

Na onemocnění srdce a cév na Slovensku umírá podle statistik 52% obyvatelstva. Jelikož sklerózu cév máme v různém stupni všichni

Skvělé množstevní slevy!

Serrapeptázu Vám nyní nabízíme v našem eshopu za výbornou cenu v Čechách i na Slovensku. Kromě toho najdete v elektronickém obchodě Provitamin.sk množství dalších produktů, kterými jsou kvalitní kanadské vitamíny, extrakty a výživové doplňky. Objednejte si enzym Serrapeptáza právě teď a obnovte své zdraví tím nejpřirozenějším způsobem.

Kontakty

PROVITAMIN
Fraňa Kráľa 20
811 05 Bratislava
tel.: 0948 401 226

IČO: 45490376
DIČ: 1084938019

IČ DPH: SK1084938019

OU-BA-OZPI-2014/024485-2,
č. živ. reg. 110-194796