Účinky a použití

Vysoký tlak

Na onemocnění srdce a cév na Slovensku umírá podle statistik 52% obyvatelstva. Jelikož sklerózu cév máme v různém stupni všichni

- na tato onemocnění bychom všichni umřeli. Čas5 populace umře spíše na jiná onemocnění, nádory, nebo úrazyCievy png

Pokud se céva zúží sklerotickým plátem pod 30% svého průměru průtok krve je nedostatečný. Orgán, který zásobuje tato céva například ledvina (játra, mozek ..) ten začne vysílat do mozku zprávy, že nemá dost kyslíku a živin. Mozek má jedinou možnost jak zlepšit prokrvení - a to zvýšením tlaku - tak proteče více krve přes zúženou cévu a tak se dostane více kyslíku a živin pro daný orgán.            

Mozek vydá příkaz srdci, aby zvýšilo tlak krve. Zvýšený tlak však přetěžuje srdce a cévní systém, který není na to stavěný. Srdce musí více pracovat a takto si zkracujeme život. Pacient se necítí dobře, navštíví lékaře, zjistí se mu vysoký tlak a dostane léky na snížení tlaku aby se šetřilo srdce. Tlak se upraví, ale orgán (ledvina, játra, mozek nebo jiné) zůstane nedokrvení. Když je orgán nedokrvení tak zapchatenefunguje dobře, při nedostatku kyslíku se zhoršuje překyselení, které je základem dalších problémů. V kyselém - nedokrvení prostředí se dobře daří zánětům a nádorům. Správná léčba by byla vyčistit cévu. Na to máme v současnosti jen složité a náročné operace. Serrapeptase je unikátní v tom, že to může také dokázat. Uvedeme příklad: pacientka CM 59 letá byla vyšetřena v prosinci 2010 pro bolesti u srdce na Ústavu kardiovaskulárních onemocnění v Bratislavě. Měla vyšetřeny i hlavní cévy zásobující hlavu - krkavice. Závěr vyšetření byl vlevo na krkavice hrubý ulcerovaný ateromového plát. Průtok 170cm / s. Stenózy ACI vlevo do 50% ACE vpravo do 50%. (Česky zúžení levé i pravé hlavní krční tepny). Tento nález byl pro jistotu ještě jednou zkontrolován na jiném pracovišti, které ho potvrdilo. Měla nasazenou Serrapeptase 240 000 IU ráno nalačno. Kontrola po 3 měsících nezjistila žádné zúžení ani vápníkový plát ve stěně cévy. Protože výsledek byl neuvěřitelný, byl znovu zkontrolován na Národním ústavu kardiovaskulárních onemocnění-i zde lékaři potvrdili, že pacientka má cévy v pořádku bez zúžení a bez plátu.ciste cievy

Druhá pacientka V.A. 53, roční měla zjištěny zúžené obě cévy krkavice - hlavní cévy zásobující mozek. 16,11,2010 byla operována - udělaná everzná karotické endarterektomie vpravo (jde o náročnou operaci, při níž se "vyčistí céva zevnitř"). Při kontrole v lednu vpravo 40% restenóza vpravo, a 45-50% stenóza  artérie karote komunistické (společná krkavice-hlavní céva která zásobuje mozek). Měla plánovanou operaci i vlevo . Dozvěděla se o Serrapeptase, užívala ji a při následné kontrole se jí ptali, co užívala, protože stav se zlepšil a operaci vlevo už nepotřebuje.

 

Skvělé množstevní slevy!

Serrapeptázu Vám nyní nabízíme v našem eshopu za výbornou cenu v Čechách i na Slovensku. Kromě toho najdete v elektronickém obchodě Provitamin.sk množství dalších produktů, kterými jsou kvalitní kanadské vitamíny, extrakty a výživové doplňky. Objednejte si enzym Serrapeptáza právě teď a obnovte své zdraví tím nejpřirozenějším způsobem.

Kontakty

PROVITAMIN
Fraňa Kráľa 20
811 05 Bratislava
tel.: 0948 401 226

IČO: 45490376
DIČ: 1084938019

IČ DPH: SK1084938019

OU-BA-OZPI-2014/024485-2,
č. živ. reg. 110-194796