Účinky a použití

Onemocnění střeva

Ulcerózní kolitida - Postihuje konečník a někdy tlusté střevo. Zánět a mnoho malých vředů se rozvíjí uvnitř tlustého střeva, následkem čehož je prudká a krvavý průjem, bolesti a dlouhotrvající únava. Projevy jsou různé, podle toho, kolik tlustého střeva je postiženého.

Navíc, může být postižena i kůže, oči a klouby. Pokud je postižený jen konečník mluvíme o proktitidě.

Crohnova nemoc
Nejčastěji postihuje tenké střevo a tlusté střevo. Zapříčiňuje zánět, hluboké vředy a jizvy ve stěně střeva. Hlavním projevem je bolest v břiše a prudká průjem, spojena se ztrátou na váze. Také je někdy spojena is jinými zánětlivými projevy, postihující klouby, kůži a oči.

Dráždivý tračník
Je to porucha funkce trávicího systému s projevy bolesti v břiše a nepohodou spojenou s porušením funkce střeva, průjmy, obstipací nebo kombinací obou, trvající měsíce nebo roky. Tuto diagnózu má 10-20% dospělých a tyto projevy jsou příčinou častých návštěv u lékaře. Vědci předpokládají, že toto je jednou z nejčastějších funkčních střevních poruch. Postihuje více ženy, až 70%.

Což vyvolává toto onemocnění? Odborníci na výživu vědí, že tyto problémy jsou způsobeny stravou (i stres zde má určitou roli).

Jak může Serrapeptáza pomoct? Významně tím, že čistí od zánětu a mrtvého tkáně, tím se zmírnují projevy a umožnuje se rychlá náprava poškození.

Skvělé množstevní slevy!

Serrapeptázu Vám nyní nabízíme v našem eshopu za výbornou cenu v Čechách i na Slovensku. Kromě toho najdete v elektronickém obchodě Provitamin.sk množství dalších produktů, kterými jsou kvalitní kanadské vitamíny, extrakty a výživové doplňky. Objednejte si enzym Serrapeptáza právě teď a obnovte své zdraví tím nejpřirozenějším způsobem.

Kontakty

PROVITAMIN
Fraňa Kráľa 20
811 05 Bratislava
tel.: 0948 401 226

IČO: 45490376
DIČ: 1084938019

IČ DPH: SK1084938019

OU-BA-OZPI-2014/024485-2,
č. živ. reg. 110-194796