Účinky a použití

Srdce a cévní onemocnění

Angína pectoris, krevní sraženiny, hluboké žilní sraženiny. Co je jejich příčinou? Arterioskleróza jsou vápníkové depozity a ateroskleróza jsou tukové depozity, uložené uvnitř cévních stěn. Tyto zužují průsvit cév a zhoršují prokrvení. Jak to vzniká a co to způsobuje?

Obecně jsou důkazy, že vysoká hladina cholesterolu zvyšuje riziko rozvoje aterosklerózy, angíny, žilní trombózy a krevních sraženin. Cholesterol však není látka, která vyvolává poškození. Měření HDL - těžkého cholesterolu a LDL - lehkých cholesterolu přesněji hodnotí riziko aterosklerózy. Poslední výzkumy ukazují, že zánět a volné radikály způsobují poškození obou - cholesterolu i cévní stěny. Tělo musí tyto poškozené části opravit. Následkem je zabudování vápníku a cholesterolu do poškozené cévy a vznik plátu.

Riziko vzniku a rozvoje nejlépe zhodnotí ne hladina cholesterolu, ale homocysteinu. Tento vzniká z cysteinu (esenciální aminokyselina) právě při nedostatku vitaminů B skupiny: B3, B6, kyseliny listové a B12. Homocystein je mnohem přesnější na měření rizika kardiovaskulárních onemocnění jako cholesterol. Dá se jednoduše měřit a kdykoliv opakovat. Takto se dají například i hodnotit různé stravovací (dietetické) programy. Program s vitamíny potvrdil, že pro prevenci je úspěšnější kontrola volných radikálů, která má větší možnosti a větší úspěch než dieta s omezením tuků a cholesterolu, které často zklamaly.

Výzkumníci v Německu používali Serrapeptase k léčbě aterosklerózy. Serrapeptase pomáhá rozkládat aterosklerotické pláty bez škodlivých účinků na zdravé buňky v cévní stěně. Tvrdá, zúžená céva se považuje za následek spojených účinků mikroskopických úrazů spolu se zánětem a přítomností oxidovaných lipidů. Serrapeptase léčí obojí: zánět a rozpouští neživé pláty. Na rozdíl od léků, které blokují cholesterol, Serrapeptase čistí neživé tkáně z cévní stěny bez narušení syntézy cholesterolu. Skutečně, když se užívá Serrapeptase, hladina cholesterolu může stoupnout, protože se uvolní z cévní stěny, aby se vyloučil z těla. (Cholesterol v čistém stavu je antioxidant a nezbytná složka steroidních hormonů a všech orgánových systémů těla.)

Léky blokující biosyntézu cholesterolu mohou způsobit poškození jater, očí, plic a jiných měkkých tkání. I když studie se Serrapeptase v léčbě srdečních cév jsou relativně nové, některé zprávy z literatury o Serrapeptase ukazují, že je lepší a rychlejší než chelatace iontů. Slavný německý lékař profesor Hans Nieper používal Serrapeptase k léčbě zúžených cév u svých pacientů s postižením srdečních cév. Referoval, že Serrapeptase rozpouští krevní sraženiny a varikózní žíly se zmenšují. Referoval o ženě čekající na amputaci končetiny ao muži, který měl jít na cévní operaci. Oba užívali Serrapeptase a vyléčili se bez chirurgie.

Jak může pomoci Serrapeptase? Významně - a to tak, že čistí vše: od zánětu po mrtvé tkáně a krevní sraženiny. "Pouze tři 5 mg tablety Serrapeptase denně 12 až 18 měsíců jsou dostatečné k odstranění vláknitých blokád ze zúžených koronárních artérií (srdečních cév)", hovoríDr. Hans Nieper. Při hodnocení účinnosti enzymů je důležitější měřit-aktivitu v IU-mezinárodních jednotách jako váhu v miligramech. Poznámka autora - dnes už máme Serrapeptase s vyšší aktivitou a dosáhneme tyto výsledky již za několik měsíců.

Skvělé množstevní slevy!

Serrapeptázu Vám nyní nabízíme v našem eshopu za výbornou cenu v Čechách i na Slovensku. Kromě toho najdete v elektronickém obchodě Provitamin.sk množství dalších produktů, kterými jsou kvalitní kanadské vitamíny, extrakty a výživové doplňky. Objednejte si enzym Serrapeptáza právě teď a obnovte své zdraví tím nejpřirozenějším způsobem.

Kontakty

PROVITAMIN
Fraňa Kráľa 20
811 05 Bratislava
tel.: 0948 401 226

IČO: 45490376
DIČ: 1084938019

IČ DPH: SK1084938019

OU-BA-OZPI-2014/024485-2,
č. živ. reg. 110-194796