Účinky a použití

Astma

Co je to astma? 
Jsou to různé podobné plicní onemocnění, které mohou mít různé příčiny. Může ohrožovat život, a proto je třeba ji brát velmi vážně. Farmaceutický průmysl nás přesvědčuje, že příčiny astmatu jsou nejen genetické, ale jsou jí i prach, roztoči, znečištění prostředí a pacient nemá jinou možnost, než stále brát léky.

Jiný pohled na astma je, že hlavní odpovědnost má nepřirozená strava a nedostatek výživných látek (a přátelských bakterií). Jsou lidé, kteří mají genetickou dispozici na astma, není to však pro ně životní rozsudek, protože vhodná péče může zabránit vzniku onemocnění.

Vyvolání astmatického záchvatu mohou způsobit: alergické reakce, energické cvičení, infekce, emocionální stres nebo vzrušení, studený vzduch, prach z prostředí, mlha (aerosoly), znečištění vzduchu, noční záchvaty kašle, domácí produkty a léky. Pro všechny tyto spouštěčem je společný zánět. Dokazuje to fakt, že pacienti zabírají velmi dobře na léčbu steroidy, které působí protizánětlivě, mají však mnoho nežádoucích účinků.

Jak může Serrapeptase pomoct?
Serrapeptase úžasně pomáhá, a to tak, že čistí plíce od všeho zánětu, mucinu, mrtvého a jazvovitého tkáně. Odstraněním tohoto problémového tkáně může ho vlastní hojící systém nahradit zdravým tkání a výsledkem je lepší funkce průdušek a plic.

Kolik tabletek mám brat?
Začněte s 3 kapslemi 120 000 IU (mezinárodních jednotek) ráno nalačno a počkejte alespoň 30 minut nejíst. Pokud nepocítíte zlepšení do 7 dnů, zvyšte dávku na 4 kapsle. Potom postupně snižte na 1 tobolku ráno nalačno.

Otázka: Mohu brát tak mnoho tablet? Nemohou reagovat s jinými léky, co beru?
Odpověď: Ne, v Německu se užívá přes 25 let, aniž byl hlášen vedlejší účinek.

Příklad ze života: Stephen Kershaw byl nadšený mladý atlet. Měl vážné potíže s astmatem. Doslechl se o Serrapeptase a zkusil ji. "Chřípí jsem, vykašlával hodně hlenu a těžko se mi dýchalo. Toto trvalo 4 měsíce a vůbec se to nezlepšovalo. Byl jsem v těžké situaci, protože na zlepšení mé astmatu už bylo nezbytné vrátit se k užívání léků - steroidům, ale kdybych to udělal, tak zhoršuje svou cukrovku (diabetes). "

Dr. Kamal Anand, newcastleská obvodní lékař, poskytuje alternativní léčbu v takovém rozsahu jako tradiční. Dr. Anand navrhl léčbu s přidáním tablety obsahující enzym Serrapeptase. Po týdnu se Stephan stav zlepšil natolik, že nemusel zahájena s užíváním steroidních hormonů. Kromě toho, že se Stephen cítil lépe, zlepšila se i kapacita jeho plic. Dr. Anand mu změřil vrcholný průtok. U zdravého teenagera (věk od 11 do 19 let) se očekává hodnota 600. Předtím, než onemocněl, měl Stephen vrcholný průtok nejvyšší hodnotu 450, ale klesl na 380.

"Když přišel ke mně, s velkým úsilím lapal po dechu," říká dr. Anand. "Stephen dosáhl značné zlepšení v jeho vrcholném průtoku, které se v krátkém čase vrátilo zpět na hodnotu přes 400."

Serrapeptase snížila zánět a odstranila hleny, které mu omezovaly dýchání. Také stojí za pozornost schopnost serrapeptázy odstranit zahlenění ve stavech, jako jsou emfyzém, bronchiektázie (poruchy dýchacích cest v rámci plic) a bronchitida.

Tým z neapolské univerzity posoudil účinnost a snášenlivost (snášenlivost) Serrapeptase ve více centrech v odborné studii s 193 osobami trpícími akutním nebo chronickým onemocněním ucha, nosu nebo hrdla. Po třech až čtyřech dnech byl pozorován ústup příznaků ve skupině pacientů, kteří byli léčeni Serrapeptase ve srovnání s placebem (kontrolní skupina bez léčby).

Skvělé množstevní slevy!

Serrapeptázu Vám nyní nabízíme v našem eshopu za výbornou cenu v Čechách i na Slovensku. Kromě toho najdete v elektronickém obchodě Provitamin.sk množství dalších produktů, kterými jsou kvalitní kanadské vitamíny, extrakty a výživové doplňky. Objednejte si enzym Serrapeptáza právě teď a obnovte své zdraví tím nejpřirozenějším způsobem.

Kontakty

PROVITAMIN
Fraňa Kráľa 20
811 05 Bratislava
tel.: 0948 401 226

IČO: 45490376
DIČ: 1084938019

IČ DPH: SK1084938019

OU-BA-OZPI-2014/024485-2,
č. živ. reg. 110-194796