Účinky a použití

Roztroušená skleróza

Projevy onemocnění roztroušené sklerózy jsou postupné. Zhoršování těchto příznaků: narušené vidění, řeč, únava, svalová slabost, necitlivost, slabá koordinace pohybů, potíže s chozením. Při tomto onemocnění tělo svým imunitním systémem napadá ochranné myelinové pochvy nervových vláken v míše a mozku a poškozuje jejich.

Toto vede k tvorbě jizev a blokování, nebo zpomalení přenosu nervových signálů.

Jak účinkuje Serrapeptase: čistí a odstraňuje vše zánětlivé, mrtvé a Jizevnatá tkáň. Vyčištěním a odstraněním tohoto problematického tkáně umožňuje nervovému signálu postupovat bez překážky a umožňuje našemu vlastnímu systému uzdravit se a nahradit ho zdravým tkání.

Svědectví Mauren Rooney: "Teď se cítím velmi dobře. Všechno se zlepšilo. Od června jsem neměla relaps (znovu navrácení) onemocnění. Napjatost v mé páteři, která poukazovala na přítomnost roztroušené sklerózy, už nemám a udržím pevně špendlíky a jehly v prstech. Rovnováha se zlepšila a co je nejlepší, stará důvěra před roztroušenou sklerózou se mi vrátila. "

Nejsou žádné odborné studie s použitím Serrapeptase při roztroušené skleróze. Dostupné studie: Serrapeptase se prodává jako protizánětlivá látka již přes 30 let v Evropě a bylo zjištěno, že je účinná v rozpouštění neživých tkání a zejména vnitřních jizev a poškození. Předpokládáme, že celý problém, související s roztroušenou sklerózou, je Jizevnatá tkáň, která se vytváří na poškozených myelinových pochvách. Serrapeptase toto rozpouští a umožňuje nervem začít fungovat.

Pokud není dlouhodobě záchvat onemocnění, pak může začít regenerace - obnova zdravé tkáně (ačkoliv o tom nemáme žádný důkaz). Můžeme takto usuzovat na základě zastavení onemocnění u těch, kteří ji užívají.

Klinika přírodního zdraví Serrapeptase používá v první linii. Dr. Hector E. Solorzano del Rio, MD, Ph.D., Dr.Sc., vedoucí programu pro studium alternativní medicíny z Univerzity Guadalajara, tvrdí, že bylo vědecky dokázáno, že enzymy opravdu pomáhají u pacientů s roztroušenou sklerózou. Dr. Solorzano dává příklad o jeho pacientovi, který byl na vozíku pro roztroušenou sklerózu. Jmenuje se Jose, má 40 let a dostal všechnu známou léčbu na roztroušenou sklerózu - bez výsledku. Po měsíci programu s enzymy Jose cítil více síly ve všech svalech. Mohl se opět sám obléci, po dalších třech měsících mohl chodit s určitými obtížemi. Po 6 měsících léčby enzymy už nebyl víc nemocný. Je velmi štastný a nyní žije produktivním životem.

Další důležitá fakta při roztroušené skleróze jsou: pacienti mají nedostatek nenasycených mastných kyselin. A dalších důležitých minerálů a vitamínů. Stovky pacientů jsou léčeni enzymy s dobrými výsledky nejen v Německu nebo Mexiku, ale také v mnoha jiných zemích. Je důležité si uvědomit, že tito pacienti potřebují také správnou výživu.

 

Skvělé množstevní slevy!

Serrapeptázu Vám nyní nabízíme v našem eshopu za výbornou cenu v Čechách i na Slovensku. Kromě toho najdete v elektronickém obchodě Provitamin.sk množství dalších produktů, kterými jsou kvalitní kanadské vitamíny, extrakty a výživové doplňky. Objednejte si enzym Serrapeptáza právě teď a obnovte své zdraví tím nejpřirozenějším způsobem.

Kontakty

PROVITAMIN
Fraňa Kráľa 20
811 05 Bratislava
tel.: 0948 401 226

IČO: 45490376
DIČ: 1084938019

IČ DPH: SK1084938019

OU-BA-OZPI-2014/024485-2,
č. živ. reg. 110-194796