Účinky a použití

Diabetická polyneuropatie

Jde o velmi časté onemocnění, zapříčiněné škrobovými uhlohydráty a potravinami s vysokým podílem cukru, který se dostává do krve. Tyto podmínky jsou asi u 20% bielejpopulácie. Při nedostatku výživných látek vzniká diabetická neuropatie. Začíná poškozením myelinových pochev nervů na dolní končetině.

Pokud se nezmění strava, tak není neobvyklé, že se jedna nebo obě končetiny musí amputovat. Jiným postižením je sítnice v oku, kde vzniká diabetická retinopatie a postiženému se zhoršuje zrak. Poškození je způsobeno glykací bílkovin, které způsobují masivní poškození volnými radikály. Dr. Hey měl pravdu, když už před 100 lety řekl: "Nikdy nejezte škrobové potraviny spolu s bílkovinami". Nedostatek enzymů, výživných látek a nenasycených mastných kyselin spolu s kombinovanou stravou je příčinou ubohého života pro diabetiky.

Jak může Serrapeptase pomoci? Mnoha způsoby. Prvním je zastavení chronického zánětlivého procesu. Druhým je vyčištění od neživých bílkovin z krevního proudu. Třetím je očištění od jazvovitého tkáně na myelinových pochvách, a tak uvolnit nervy a umožnit jejich hojení. Dalším důvodem, podle uživatelů, je snížení krevního cukru. To však není vše - pro budoucnost diabetiky je rozhodující správná strava. To jim dá budoucnost.

Skvělé množstevní slevy!

Serrapeptázu Vám nyní nabízíme v našem eshopu za výbornou cenu v Čechách i na Slovensku. Kromě toho najdete v elektronickém obchodě Provitamin.sk množství dalších produktů, kterými jsou kvalitní kanadské vitamíny, extrakty a výživové doplňky. Objednejte si enzym Serrapeptáza právě teď a obnovte své zdraví tím nejpřirozenějším způsobem.

Kontakty

PROVITAMIN
Fraňa Kráľa 20
811 05 Bratislava
tel.: 0948 401 226

IČO: 45490376
DIČ: 1084938019

IČ DPH: SK1084938019

OU-BA-OZPI-2014/024485-2,
č. živ. reg. 110-194796