Účinky a použití

Sportovní úrazy

Mnoho lidí všech věkových kategorií se účastní různých sportovních aktivitách, což vede ke zvýšenému počtu úrazů. Běžné sportovní zranění zahrnují: modřiny, částečné nebo kompletní svalové trhliny, poranění šlach, záněty šlach, podvrtnutí.

Studie ukázaly, že použití enzymů může pomoci zrychlit hojení sportovních úrazů a také pomoci předcházet jim. V pokusu zkrátit hojení při běžných zraněních německý národní hokejový tým začal užívat proteolytické enzymy. Brali enzymy hned po úrazu, nebo preventivně před zápasy. Lékaři vyhodnotili 100 úrazů, které sportovci měli a zjistili, že modřiny a hematomy se hojí rychleji, otok byl méně závažný a rychleji zmizel. Bolest při pohybu byla menší než očekávali a plná pohyblivost se vrátila dříve. Navíc zjistili, že preventivní užívání enzymů je lepší, než až po úrazu.

Poprvé použili proteolytické enzymy atleti německého olympijského týmu v Los Angeles. Trenéři zjistili, že úrazy se hojily rychleji, pokud brali atleti enzymy.

Zjistilo se, že enzymoterapie - léčba s enzymy:

  • - Zmírňuje otok a zánět,
  • - Zvyšuje imunitní odpověď,
  • - Zmírňuje bolest,
  • - Zlepšuje prokrvení,
  • - Zrychluje hojení po úrazu,
  • - Předchází vážnějším úrazům,
  • - Minimalizuje tvoření jizev

Skvělé množstevní slevy!

Serrapeptázu Vám nyní nabízíme v našem eshopu za výbornou cenu v Čechách i na Slovensku. Kromě toho najdete v elektronickém obchodě Provitamin.sk množství dalších produktů, kterými jsou kvalitní kanadské vitamíny, extrakty a výživové doplňky. Objednejte si enzym Serrapeptáza právě teď a obnovte své zdraví tím nejpřirozenějším způsobem.

Kontakty

PROVITAMIN
Fraňa Kráľa 20
811 05 Bratislava
tel.: 0948 401 226

IČO: 45490376
DIČ: 1084938019

IČ DPH: SK1084938019

OU-BA-OZPI-2014/024485-2,
č. živ. reg. 110-194796