Účinky a použití

Osteoporóza

Je onemocnění, ked vápník uniká z kostí, tyto se stávají křehké a snadno se mohou zlomit. Může se tomu zabránit a dá se léčit - ale pokud se nic nedělá, osteoporóza pokračuje bezbolestně, pokud se kost nezlomí. Typické jsou zlomeniny kyčle, obratlů a zápěstí. Tyto první 2 vyžadují hospitalizaci a často velké chirurgické výkony.

Mohou zhoršit schopnosti chodit bez pomoci, může se prodražit hospitalizace až po neschopnost chůze, případně smrt. Zlomeniny páteře mají vážné následky, jako jsou ztráta výšky, silné bolesti, deformace. Co způsobuje osteoporózu? Je mnoho studií, které poukazují na to, že příčina je ve stravě, která obsahuje příliš mnoho kyselinotvorných látek a tvoří chronický zánět. Nejlepší ukazatel z krve na předpověď osteoporózy je aminokyselina homocystein. Je to také ukazatel pro chronický zánět. Změnou diety a přidáním výživných látek lze zvrátit příčinu a vážný rozvoj osteoporózy.

Jak může pomoci Serrapeptase? Pomáhá úžasně. Snižuje chronický zánět. Odstraněním problematického tkáně umožnuje tělu, aby náš vlastní opravný systém nahradil nemocné části zdravými.

Skvělé množstevní slevy!

Serrapeptázu Vám nyní nabízíme v našem eshopu za výbornou cenu v Čechách i na Slovensku. Kromě toho najdete v elektronickém obchodě Provitamin.sk množství dalších produktů, kterými jsou kvalitní kanadské vitamíny, extrakty a výživové doplňky. Objednejte si enzym Serrapeptáza právě teď a obnovte své zdraví tím nejpřirozenějším způsobem.

Kontakty

PROVITAMIN
Fraňa Kráľa 20
811 05 Bratislava
tel.: 0948 401 226

IČO: 45490376
DIČ: 1084938019

IČ DPH: SK1084938019

OU-BA-OZPI-2014/024485-2,
č. živ. reg. 110-194796