Účinky a použití

Zánět kloubů, artritida, revmatoidní artritida

Dr. Arnold Renshaw z Manchesteru v Anglii referoval v časopise Annals of rheumatica Disease, že získal dobré výsledky s léčbou enzymy u více než 700 pacientů, kteří měli revmatoidní artritidu, osteoartritidu nebo fibrózu.

Některé případy měly ankylozující spondylitidou - iu nich zabrala léčba. Léčil 556 pacientů s různými typy artritidy, 283 se výrazně zlepšilo a dalších 219 se zlepšilo o něco méně. Z 292 případů revmatoidní artritidy mělo 264 pacientů zlepšení různého stupně. Čím déle trvá onemocnění, tím déle je třeba čekat na zlepšení, ačkoli většina měla zlepšení již po dvou nebo třech měsících léčby s enzymy.

Obecně bolest při osteoartróze se spíše zmírní při léčbě Serrapeptase jako při revmatoidní artritidě, která vyžaduje intenzivnější léčbu. Nejlepší výsledky jsou, pokud se s enzymy upraví i strava.

Oficiální léčba tohoto velmi vážného onemocnění zahrnuje silné nebezpečné léky, jako jsou steroidní a nesteroidní protizánětlivé léky, a také další, jako methotrexát (cytostatikum) a D-penicillamin, které mají vážné vedlejší účinky. Mnohé studie na zvířatech a lidech s revmatoidní artritidou ukázaly, že léčba s enzymy může zmírnit projevy bolesti a zánětu přinejmenším tak, jako klasická léčba, ale bez vedlejších účinků, které při enzymech vlastně neexistují. Lékaři, kteří dávají pacientům proteolytické enzymy, zjistili preventivní účinky, které zahrnují: lepší pohyblivost, méně úbytku svalové hmoty, méně zánětů kloubů a méně bolestivosti při pohybu. Méně tromboembolických komplikací, méně bolesti při otocích, méně poškození chrupavky a pouzdra při nehybnosti.

Jak pracuje Serrapeptase? Významně pomáhá tím, že čistí od zánětlivého, mrtvého a jazvovitého tkáně. Odstraněním problematického tkáně tělo může toto poškození nahradit zdravým tkání.

K léčbě je třeba přidat i správnou výživu. Až 80% pacientů je zcela bez příznaků artritidy, což ukazuje, že léčba Serrapeptase je správná a dá se jí vyléčit.

Skvělé množstevní slevy!

Serrapeptázu Vám nyní nabízíme v našem eshopu za výbornou cenu v Čechách i na Slovensku. Kromě toho najdete v elektronickém obchodě Provitamin.sk množství dalších produktů, kterými jsou kvalitní kanadské vitamíny, extrakty a výživové doplňky. Objednejte si enzym Serrapeptáza právě teď a obnovte své zdraví tím nejpřirozenějším způsobem.

Kontakty

PROVITAMIN
Fraňa Kráľa 20
811 05 Bratislava
tel.: 0948 401 226

IČO: 45490376
DIČ: 1084938019

IČ DPH: SK1084938019

OU-BA-OZPI-2014/024485-2,
č. živ. reg. 110-194796