Účinky a použití

Stručné vysvětlení problémů

Stručné vysvětlení problémů.

1. Zánět

Odborné studie poukazují na to, že chronický zánět je prvním faktorem nemoci i stárnutí. Zánět je následkem nesprávného stravování, životního stylu, stresu, toxinů a léků.

Stupeň zánětu se může v krvi testovat markerem-C (reaktivní protein - čím je vyšší, tím je vyšší riziko onemocnění).

Jak pomáhají enzymy? Spolu s doplňky, vitamíny a minerály viditelně zlepšují zdraví a zpomalují stárnutí. 

2. Tvorba fibrotického tkáně

Zvýšené množství živočišných bílkovin ve stravě (strava s nadbytkem masa) vyčerpává naše enzymy na trávení a následek je méně enzymů na práci v těle. Enzymy přestanou brzdit tvorbu fibrotického tkáně. Příliš mnoho fibrotického tkáně může byt základem pro aterosklerotické pláty a krevní sraženiny. V cévách tvoří trombózu nebo krevní sraženiny, v prsou fibrotické cystické onemocnění a fibromy v děloze. Proteolytické enzymy, jako Serrapeptase, tyto rozpouštějí, zmírňují zánět a bolest.

3. Houstnutí krve

Jsou známé dva důvody:

- chronický zánět může zapříčinit, že krvinky se shlukují dohromady
- nadměrné množství mrtvých látek v krvi zapříčiňuje houstnutí krve

Enzymy čistí od zánětu, rozkládají mrtvé látky, čehož následkem je snížení viskozity krve. Acylpyrin také snižuje viskozitu krve, ale ne tímto mechanismem, a ne bez vedlejších účinků, jako je krvácení. Proteolytické enzymy to nedělají v žádné dávce. Jiným vedlejším účinkem aspirinu je, že způsobuje střevní krvácení.

4. Podpora imunitního systému

Bílé krvinky ničí choroboplodné zárodky v našem těle. Mají malé výběžky, které se jmenují Fc-receptory. Tyto výběžky zachycují odpad z mrtvého tkáně a přenášejí jej pomocí enzymů. Enzymy udržují tento systém čistý od neživých bílkovin. Čím více je enzymů v našem těle, tím je silnější imunitní systém.
(Serratia Peptidase Enzyme) Vyzkoušejte tento inikátny bio super product. Tento výživový doplněk je extra třídou ve své skupině.

Skvělé množstevní slevy!

Serrapeptázu Vám nyní nabízíme v našem eshopu za výbornou cenu v Čechách i na Slovensku. Kromě toho najdete v elektronickém obchodě Provitamin.sk množství dalších produktů, kterými jsou kvalitní kanadské vitamíny, extrakty a výživové doplňky. Objednejte si enzym Serrapeptáza právě teď a obnovte své zdraví tím nejpřirozenějším způsobem.

Kontakty

PROVITAMIN
Fraňa Kráľa 20
811 05 Bratislava
tel.: 0948 401 226

IČO: 45490376
DIČ: 1084938019

IČ DPH: SK1084938019

OU-BA-OZPI-2014/024485-2,
č. živ. reg. 110-194796