Co je Serrapeptáza

Zázračný enzym, jež má širokospektrální účinky. Nádherný dar přírody k léčbě bolesti a chronických zánětů.
Rozkládá mrtvé tkáně, krevní sraženiny, cysty, cévní pláty a zánětlivé látky všech druhů.
Enzym, má účinky čistící, protizánětlivé a proti bolesti.

Vyzkoušejte na sobě tento unikátní dar přírody a sami zjistíte jeho blahodárné účinky na tělo.

Nejčastěji se užívá při léčbě:

 • vysokého krevního tlaku
 • srdečních a cévních onemocněních
 • astmatu
 • migrény a bolestech hlavy
 • cukrovce typu II a diabetické polyneuropatii
 • osteoporóze
 • zánětu kloubů, artritidě, revmatoidní artritidě
 • zánětů různého druhu
 • onemocnění střev
 • cystické fibróze prsů
 • skleróze multiplex
 • úrazů a sportovních úrazů.
 • Výrazně působí při úlevě bolesti av neposlední řadě oddaluje stárnutí.

Serrapeptase je produkt s přírodní protizánětlivou látkou. Je to proteolytický enzym, izolovaný z bakterie, která nevyvolává onemocnění (enterobakterie Serracia E 15). Serrapeptase se nachází v malých množstvích v moči, což naznačuje, že prochází přímo přes tenké střevo do krevního oběhu. Klinické studie ukázaly, že Serrapeptase má účinky fibrinolytické (rozpouští krevní sraženiny a snižuje riziko tvorby krevních sraženin-trombů), protizánětlivé a antiedematózní účinky (zabraňuje otoku a hromadění tekutiny) v mnoha tkáních. Její protizánětlivé účinky jsou lepší než účinky jiných proteolytických enzymů. Kromě zmírnění zánětu jedním z jejích největších přínosů je zmírnění bolesti. Lékaři znají příznivé účinky Serrapeptase proti bolesti a zánětu a používají ji v léčbě namísto salicylátů, ibuprofenu a jiných nesteroidních antirevmatik (které mají i vedlejší účinky).

V Německu a jiných evropských zemích je Serrapeptase běžná v léčbě otoků, které vznikají po úrazu nebo zánětu. Serrapeptase je silný proteolytický enzym, který rozpouští neživé tkáně včetně krevních sraženin, cyst, cévních plátů a likviduje zánět všech forem. Účinný enzym je vhodný namísto léků jako jsou salicyláty a také steroidy pro ty, kteří trpí revmatoidní artritidou (zánět kloubů) a širokým spektrem autoimunních chorob, které narušují zánětlivou odpověď. Patří sem i ulcerózní kolitida (zánětlivé onemocnění tlustého střeva), psoriáza, uveitida, alergie a některé formy rakoviny.

Zatímco steroidní a nesteroidní protizánětlivé léky mohou pomoci dočasně ulevit od bolesti, otoku a zánětu, mohou také potlačovat obranyschopnost těla a mít nebezpečné vedlejší účinky. Serrapeptase na druhé straně zmírňuje bolest a otok. Nemá brzdící účinky na prostaglandiny a nemá žádný vedlejší účinek na střeva. V léčbě se Serrapeptase využívá v Evropě a Asii přes 30 let.

Léčba zahrnuje: chronickou sinusitidu (záněty vedlejších nosních dutin), vyloučení hlenů z průdušek (enzym rozkládá bílkovinné vlákna, které umožňují mucinu zesílit), podvrtnutí, poškozené šlachy a jiné úrazové poranění, otoky a také pooperační zánět.

Serrapeptase se používá jako vysoce účinná náhrada (alternativa) antibiotik v mnoha zemích. Léčí zánětlivé poruchy a bojuje nejen proti zánětu, ale také zmírňuje bolesti a otoky, zkracuje dobu hojení a podporuje imunitní systém. Má čistící účinek. Pomáhá vázat těžké kovy, pomocí kterých tělo vylučuje jedy (toxiny) a takovýmto způsobem pomáhá zlepšit obranyschopnost těla, usměrnit hormonální nerovnováhu a zrychlit hojení tkání.

Serrapeptase je silnější fibrinolytická látka než jiné známé alkalické nebo neutrální proteázy, jako jsou bromelain nebo pronáza.

Serrapeptase se velmi dobře snáší.Můžeme ji použít k léčbě zánětlivého onemocnění nebo na rozložení plátů, které se vytvořily v cévách. Díky silným protizánětlivým schopnostem, a protože prakticky nemá vedlejší účinky, je Serrapeptase mnohem lepší volba než nesteroidní antirevmatika.

Skvělé množstevní slevy!

Serrapeptázu Vám nyní nabízíme v našem eshopu za výbornou cenu v Čechách i na Slovensku. Kromě toho najdete v elektronickém obchodě Provitamin.sk množství dalších produktů, kterými jsou kvalitní kanadské vitamíny, extrakty a výživové doplňky. Objednejte si enzym Serrapeptáza právě teď a obnovte své zdraví tím nejpřirozenějším způsobem.

Kontakty

PROVITAMIN
Fraňa Kráľa 20
811 05 Bratislava
tel.: 0948 401 226

IČO: 45490376
DIČ: 1084938019

IČ DPH: SK1084938019

OU-BA-OZPI-2014/024485-2,
č. živ. reg. 110-194796